....pro Vaše pohodlí
    

   Stručný přehled postelí a lůžek


POSTELE
 1. Pečovatelská pojízdná
 2. Nemocniční "SILVER"
 3. Nemocniční a rehabilitační "GOLD"  

LŮŽKA
 1. Pečovatelské lůžko "DELTA 4"
 2. Pečovatelské lůžko "EUROPA"
 3. Nemocniční "EUROPA"
 4. Nemocniční "EUROPA 1"
 5. Nemocniční "PRIM"
 6. Pečovatelské "PRIM"
 7. Nemocniční "EUROPA 2R"
 8. Nemocniční "EUROPA 2N" (nerez)
 9. Pečovatelské "DELTA 5"
 10. Nemocniční "CARMINA 1"Pečovatelské lůžko DELTA 4

Ložná plocha třísekční nebo čtyřsekční. Polohování zádového a stehenního dílu elektropohony. Zdvih lůžka v rozmezí 410 - 800 mm zajišťují elektropohony, které jsou umístěny v čelech lůžka. Umožňují kromě zdvihu nastavovat polohu trendelenburg + antitrendelenburg.
Lůžko se dodává v rozloženém stavu, jeho součástí je vzpřimovací hrazda a rychlosklopné boční zábrany. Celkem se jedná o 7 ks a to: 2 ks ložná plocha lůžka 2 ks čela lůžka 2 ks boční zábrana 1 ks hrazda vzpřimovací Lůžko je vybaveno 4 samostatně bržděnými kolečky. Použití: domácí péče domovy důchodců sociální ústavy
Pečovatelské lůžko "EUROPA"

Je určeno pro domovy důchodců, ústavy sociální péče a nadstandardní pokoje nemocnic. Čtyřsekční rám, polohvání zádového a stahenního dílu pomocí elektrických motorů. Zdvih lůžka v rozmezí 40-80 cm také pomocí elektrického motoru. Lůžko se dodává buď se 4 samostatně bržděnými kolečky o průměru 125 mm nebo s CBS (kolečka o průměru 125 mm). Dřevěné obložení je v provedení lamino nebo lamino-masiv.
Délka ložné plochy 2000 mm
Šířka ložné plochy 900 mm
Hmotnost 90 kg
Nemocniční lůžko "EUROPA"

Je určeno pro lůžková oddělení nemocnic. Čtyřsekční ložná plocha. Polohování zádového a stehenního dílu pomocí elektrických motorů. Zdvih lůžka v rozmezí 40 - 80 cm také pomocí elektrického motoru. Lůžko je vybaveno buď 4 samostatně bržděnými kolečky nebo CBS (kolečka o průměru 125 mm). Na přání lze dodat rychlosklopné boční zábrany.

Délka ložné plochy 2000 mm
Šířka ložné plochy 900 mm
Hmotnost 85 kg

Nemocniční lůžko "EUROPA 1"

Použití v nemocnicích, především pro oddělení JIP a ARO. Čtyřsekční ložná plocha. Polohování zádového stehenního dílu pomocí elektrických motorů. Podvozek lůžka je vybaven 2 elektromotory, které umožňují výškové nastavení lůžka v rozmezí 40-80 cm a dále umožňují polohování lůžka do poloh trendelenburg-antitrendelenburg. Čela lůžka jsou odnímatelná. K vybavení lůžka patří rychlosklopné boční zábrany a na přání zákazníka lze lůžko vybavit rentgenovacím zařízením.

Délka ložné plochy 2000 mm
Šířka ložné plochy 900 mm
Hmotnost 110 kgNemocniční lůžko "PRIM"

Je určeno pro lůžková oddělení nemocnic. Je velice jednoduché a účelné s mnohostranným využitím. Na jednoduchý podvozek s kolečky 125 mm je možno instalovat jakýkoliv typ rámů - dvoudílný SILVER, třídílný GOLD nebo čtyřdílný BEST. Může být vybaveno kovovými rychlosklopnými zábranami buď chromovanými nebo komaxitovými, vzpřimovací hrazdou také v povrchové úpravě chrom nebo komaxit a chromovaným infusním stojanem. Čela lůžka mohou být buď pevná s povrchovou úpravou komaxit nebo nasouvací s povrchovou úpravou chrom.Pečovatelské lůžko "PRIM"

Je určeno pro léčebny dlouhodobě nemocných, sanatoria, ústavy sociální péče a domovy důchodců. Na jednoduchý podvozek s kolečky 125 mm je možno instalovat jakýkoliv typ rámu - dvousekční SILVER, třísekční GOLD a čtyřsekční BEST. Pro pohodlný a teplý vzhled je lůžko vybaveno dřevěnými čely a postranicemi, příp. bočními zábranami. Stejně jako verze nemocniční (viz. výše) je možno lůžko vybavit vzpřimovací hrazdou, infusním stojanem, držákem berlí apod.
Nemocniční lůžko "EUROPA 2R"

4 - sekční ložná plocha, polohování zádového a stehenního dílu elektomotory, lýtkového dílu mechanicky.
Zvedací podvozek v rozmezí 400 - 800mm a polohování poloh trendelenburg/antitrendelenburg pomocí el. motorů. Kolečka o průměru 125 mm s CBS.

EUROPA 2R je vybavena rentgenovacím zařízením.Nemocniční lůžko "EUROPA 2N" (nerez)

4 - sekční ložná plocha, polohování zádového a stehenního dílu elektromotory, lýtkového dílu mechanicky. Prodloužení ložné plochy o 25 cm. Zvedací podvozek v rozmezí 400 - 800 mm pomocí elektrického motoru, polohování polohy trendelenburg/antitrendelenburg pomocí plynové pružiny. Centrální brzdový systém s kolečky o průměru 150 mm.

Postele je vyrobena z nerezového materiálu.
Pečovatelské lůžko "DELTA 5"

3 - 4 sekční ložná plocha. Polohování zádového a stehenního dílu pomocí elektromotorů. Zdvih lůžka v rozmezí 400 - 800 mm pomocí elektromotorů, které jsou v čelech lůžka. Tyto motory umožňují polohování polohy trendelenburg/antitrendelenburg. Kolečka o průměru 100 mm samostatně bržděná. Dřevěné obložení lamino nebo kombinace lamino - masiv.

Lůžko se dodává v rozloženém stavu.Nemocniční lůžko "CARMINA 1

2, 3 - 4 sekční ložná plocha, polohování zádového a stehenního dílu pomocí plynové pružiny, polohování lýtkového dílu mechanicky pomocí dvou rastomatů Podvozek s pevnou výškou podle požadavku zákazníka, polohování polohy trendelenburg/antitrendelenburg pomocí plynové pružiny. Centrální brzdový systém s kolečky o průměru 125 mm.ING. PAVEL KREJČÍ, Kamenná čtvrť 91, 63900, Brno - Czech Republic
   Tel.: +420 543 233 867, +420 724 006 001   
Email: kredos1@iol.cz