....pro Vaše pohodlí
    

   Stručný přehled postelí a lůžek


POSTELE
 1. Pečovatelská pojízdná
 2. Nemocniční "SILVER"
 3. Nemocniční a rehabilitační "GOLD"  

LŮŽKA
 1. Nemocniční a pečovatelské lůžko "ROMA"
 1. Pečovatelské lůžko "DELTA 4"
 2. Pečovatelské lůžko "EUROPA"
 3. Nemocniční "EUROPA"
 4. Nemocniční "EUROPA 1"
 5. Nemocniční "PRIM"
 6. Pečovatelské "PRIM"
 7. Nemocniční "EUROPA 2R"
 8. Nemocniční "EUROPA 2N" (nerez)
 9. Pečovatelské "DELTA 5"
 10. Nemocniční "CARMINA 1"Postel pečovatelská pojízdná

Je určena pro pacienty v domácí péči a pro zařízení nadstandardních pokojů v sociálních ústavech, kde je vyžadována možnost převážení postele. Výplň tvoří rám Silver, Gold nebo Best. Možnost umístění vzpřimovací hrazdy a infusního stojanu. Dřevěná čela a bočnice v kombinaci bukového dřeva a dýhovaných desek. Na zvláštní požadavek montujeme dřevěné spouštěcí zábrany. Podvozek centrálně bržděný s pevnou výškou nebo stavitelný elektromotorem, příp. hydraulicky.

Délka2195 mm
Šířka1050 mm
Výška980 mm
Hmotnostca 80 kgPostel nemocniční "SILVER"

Je určena pro lůžková odd. nemocnic, domovy důchodců, ústavy sociální péče a léčebny dlouhodobě nemocných. Pohodlí pacientů zajišťuje ložná plocha tvořená pružnými ocelovými lamelami. Podhlavník je ovládán ze dvou stran plynovou pružinou. Výklopná hrazda, stavitelný infusní stojan, samostatně bržděná kolečka. Možnost ošetřování v centrálních sterilisacích. Výběr různých typů matrací.

Délka2072 mm
Šířka932 mm
Výška940 mmPostel nemocniční a rehabilitační "GOLD"

Je určena pro lůžková odd., domovy důchodců, ústavy sociální péče a léčebny dlouhodobě nemocných. Pohodlí pacientů zajišťuje výplň postele z pružných ocelových lamel. Třídílná ložná plocha ovládaná jedinou plynovou pružinou umožňuje mimo základní polohy nastavit polohu sedací, sníženou a zvýšenou pro kardiaky a polohu drenážní. Výklopná hrazda, stavitelný infusní stojan, samostatně bržděná kolečka. Rychlosklápěcí třípolohové boční zábrany. Možnost ošetřování v centrálních sterilisacích. Výběr různých typů matrací. Na zvláštní požadavek domácí varianta s dekorativním dřevěným rámem

Délka2072 mm
Šířka932 mm
Výška940 mm


ING. PAVEL KREJČÍ, Kamenná čtvrť 91, 63900, Brno - Czech Republic
   Tel.: +420 543 233 867, +420 724 006 001   
Email: kredos1@iol.cz